Toplumda vergi bilincini arttırmak amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası kutlanan Vergi Haftası münasebetiyle Burhaniye Vergi Dairesi Müdürü Murat DÖNMEZ, Müdür Yardımcıları Adem Tosun ve Vildan İNANLI ile birlikte ilçemiz Kaymakamı Hüseyin ÖNER’i makamında ziyaret ettiler.
  Vergi Dairesi Müdürü Murat DÖNMEZ, bu yıl 25 Şubat 2019 ile 3 Mart 2019 tarihleri arasında kutlanacak 30. Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde gerçekleştirecekleri etkinlikler hakkında Kaymakam ÖNER’e bilgi verdi.  
  Söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam ÖNER, “Devletin vatandaşlara sunduğu hizmetlerin en önemli finansman kaynaklarından biri olan vergilerin tam ve zamanında tahsil edilmesi, vatandaşların vergi ahlakı ve bilincine sahip olması ülkemizin kalkınması için çok büyük bir öneme sahip. Bu bağlamda bu bilinci oluşturmak amacıyla düzenlenen Vergi Haftasını kutluyor, vergilerini zamanında ve aksatmadan ödeyen duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi. 
  Vergi dairesi müdür ve müdür yardımcılarının da Vergi Haftasını kutlayan Kaymakam ÖNER kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.