Burhaniye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2018 yılı faaliyet dönemi mütevelli heyeti üye seçimi Kaymakam Hüseyin ÖNER başkanlığında gerçekleştirildi.
    Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilen mütevelli heyeti üye seçimine 18 mahalle muhtarı katıldı. Kaymakam Hüseyin ÖNER başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; 2017 yılının genel değerlendirilmesi yapıldı. 2018 yılında yapılacak çalışmalar ile yürütülecek faaliyetlerin de planlandığı toplantıda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde görev alacak iki üye seçimi yapıldı.
    Burhaniye mahalle muhtarları arasında yapılan seçimde Ağacık muhtarı Hasan Dayı ve Hürriyet muhtarı İrfan Baltacı SYDV 2018 yılı faaliyet dönemi mütevelli heyetine seçilerek muhtarları temsil etme hakkı kazandı.
    Bu toplantının akabinde sivil toplum örgütleri arasından Burhaniye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2018 yılı faaliyet dönemi mütevelli heyeti üye seçimi yapıldı. Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilen mütevelli heyeti üye seçimine 17 sivil toplum kuruluşu üyesi katıldı. Yapılan seçimde TEMAD derneğinden Muzaffer Başaran, SYDV 2018 yılı faaliyet dönemi mütevelli heyetine seçilerek sivil toplum kuruluşlarını temsil etme hakkı kazandı.
   Kaymakam ÖNER; "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın 2018 yılı faaliyet döneminde görev alacak tüm muhtarlarımızdan mahallelerimizde yaşayan mağdur ve muhtaç durumda bulunan vatandaşlarımızın tespitinin yapılarak Vakıf Başkanlığımızın bilgilendirilmesini önemle rica ediyorum. Halkımıza ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza sizlerin aracılığıyla ulaşarak hizmet sunuyoruz. Mahalle muhtarları olarak sizler vatandaşımızın ve devletimizin temsilcisisiniz. Bu nedenle vakıf çalışmaları dışındaki konularda da mahallelerinizde karşılaştığınız sorunları hep birlikte iletişim içerisinde çözme gayreti içerisinde olacağız " dedi.
   Yeni seçilen mütevelli heyeti üyesi muhtarları ve sivil toplum kuruluşu üyelerini tebrik ederek görevlerinde başarılar dileyen Kaymakam ÖNER toplantıya katılan tüm katılımcılara  teşekkür etti.