İlçemiz Kaymakamı Hüseyin ÖNER başkanlığında İlçe Yazı İşleri Müdürü Abdurrahim YARDIM ve mahalle muhtarlarımızın katılımıyla Ocak Ayı Muhtarlar Toplantısı Kaymakamlık Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
  Mahalle muhtarlarımızın tek tek talep ve görüşlerinin dinlendiği toplantıda, mahallelerimizin ulaşım problemleri, başıboş sokak hayvanları, mahalle içi yolların kilitli taş parke ile kaplanması ve asayişle ilgili talepler vb konular görüşüldü.
  Kaymakam Hüseyin ÖNER muhtarlarımızın dile getirdiği hususları not alırken, 2019 yılında Muhtarlarla her ay toplantı yaparak bir araya geleceklerini ifade etti. Kaymakam ÖNER, “Kurumlar nezdinde talep ve sorunların takipçisiyiz. Bizimle ilgili olmayan konuları ilgili kurumlara ivedilikle ileterek takip edeceğiz. Her ay düzenli olarak muhtarlarımızla bir araya gelerek vatandaşlarımızın kamu hizmetlerinden daha etkin faydalanmasını amaçlıyoruz. Kamu hizmetlerinin sunumunda en önemli paydaşlarımız olan Muhtarlarımıza katılımları sebebiyle teşekkür ediyorum.” dedi.