İlçemiz Kaymakamı Hüseyin ÖNER beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Alim Burak ÇELİK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora ZİHNİ, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Faruk Kendigelen, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Muhsin PALA, İlçe Müftüsü Hacı ÖZ, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Selçuk Çiftçi ve Belediye Muhtarlıklar Müdürü Yüksel Yüce ile kırsal mahalle ziyaretlerine 5 kırsal mahalleyi ziyaret ederek başladı.
  Ziyarete Börezli İlkokulunu ziyaret ederek başlayan Kaymakam ÖNER ve daire amirleri sırasıyla Börezli, Kızıklı, Dutluca, Çallı, Kuyucak mahallelerine giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Halkın istek ve ihtiyaçlarını dinleyen Kaymakamımız imkan dahilinde vatandaşlarımızın taleplerinin yerine getirileceğini dile getirerek ilgili kurum amirlerine gerekli talimatları verdi.
  Vatandaşların sorunlarını dinlemek için geldiklerini anlatan Kaymakam Hüseyin ÖNER, "Bize anlatılan sorunlarla ilgili notlar alıyoruz. Bizimle ilgili olmayan konuları ilgili makamlara yazarak takipçisi olacağız. Vatandaşlarımızın istekleri bizim için her zaman çok önemlidir. Biz bu gezilerde kırsal mahallelere yönelik yoğun hizmetleri olan daire müdürlerini sizlerle buluşturuyoruz. Her türlü sorunun çözümü için takipçi olacağız" dedi.