Kaymakam Hüseyin ÖNER, Sporda Yetenek 10’la Gelecek Projesi kapsamında gençliğe sporu daha fazla sevdirme ve rol-model kişiliklerle buluşturma maksadıyla düzenlenen etkinlikle Eski Milli Atlet İsmail AKÇAY’ı Burhaniye Şehit Hasan Çoban Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde ağırladı.
  Kariyer Günleri etkinliğine İlçe Kaymakamı Hüseyin ÖNER, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lokman ARICIOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora ZİHNİ ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sabri PEKŞEN de katılım sağladılar.
  Etkinlik çerçevesinde gerçekleştirilen söyleşide başarılarının sırrını ve anılarını gençlerle paylaşan İsmail AKÇAY, çalışmak, inanmak ve ülke sevgisinin başarıları peşpeşe getirdiğini dile getirerek gençlere devletimizin kurucusu Atatürk’ü, bayrağımızı ve şehitlerimizin emaneti vatanımızı sevmeleri tavsiyesinde bulundu.
  Efsane maratoncu İsmail AKÇAY öğrencilerden yoğun ilgi gördüğü söyleşi programı sonunda Kaymakam ÖNER, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, okul yetkilileri, öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.