Burhaniye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aysel, Burhaniye Ticaret Odası Meclis Başkanı Hasan Varol ve  yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İlçe Kaymakamı Hüseyin Öner’e nezaket ziyaretinde bulundu.
   Ziyarette Burhaniye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aysel, bir takım projelerine ilişkin bilgileri anlatarak, özellikle Burhaniye Ticaret Odası Yeni Sanayi Sitesi oluşumuna çok önem verdiklerini ve bu hususta destek istediklerini ve hem de ilçemizin gelişmesi için Kaymakamlığımızın her zaman yanında olduklarını ve verilecek görevlerini yerine getirmeye hazır olduklarını ifade etti.
   Kaymakam Öner; 07 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilen Burhaniye Ticaret Odası seçimlerinde seçilerek  göreve gelen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aysel, Burhaniye Ticaret Odası Meclis Başkanı Hasan Varol ve yönetim kurulu üyelerini  tebrik ederek  hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Öner, “İlçe ekonomisi açısından en önemli kurumlardan biri olan Burhaniye Ticaret Odası ilçemiz için önemli bir değerdir ve pek çok önemli çalışmaya imza atmıştır. İlçemizin en önemli meslek örgütü olan Burhaniye Ticaret Odasının önümüzdeki çalışma dönemlerinde de çok başarılı işlere imza atacağını ifade ederek; yeni yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.